WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

İade Koşulları

Firmamızın https://videodizayn.com adresinden gerçekleştireceğiniz satın alma işlemlerinizde uygulanacak iade koşulları aşağıdaki gibidir.

Genel

1. Kategorilerimiz arasında yer alan (Video Animasyon, Tanıtım Filmi, Ürün, Whiteboard, Photofrapy, Müzik Görselleştirme 3D Animasyon, 2D Animasyon, TV ) filmlerinizde video çalışması süresince firmamız tarafından aksi bir durum varsa iade ve iptal hakkı vardır . Web sitesi müşteriye örnek çalışma ile sunulup bu doğrultuda hizmet verildiğinden tamamlanan gün ve tasarım farklılığı gibi sorunlar dışında iade söz konusu olmamaktadır. Seo Çalışması satın alan müşterilerimiz çalışmanın 3 aylık periyotta geri dönüşümünü bilirler ve hizmetin sadece satın alındıktan sonraki 24 saat içerisinde iadesini talep edebilirler. Sosyal Medya danışmanlığı gibi ürün gruplarında müşterilerin bilgisine sunulan yapılacaklar dahilinde bilgi sunulup hizmet verilmektedir. Müşterilerimiz satın aldıkları paketin içeriğinde bulunan çalışmaların gerçekleşmemesi durumunda iade hakkına sahiptir.

2. Yukarıda belirttiğimiz kategoriler arasında başka bir projeden alınan kopyalama hizmet alıcıya teslim edilirse iptal ve iade hakkı vardır.

3. Firmamızın alıcıya hizmet olarak sunduğu orjinal içerik, orjinal tanıtım metaryal, orjinal ürün dışında bir ürün teslim edilemez.

Satın Alınan Ürün Bedeli Ödenmez ise;

1. Alıcı, firmamızdan talep ettiği hizmetin bedelini ödemez ya da ödeme yaptığı banka kayıtlarını iptal ederse satıcı hizmet teslim etme sorumluluğunu kaybeder. Bedeli ödenmeyen hizmetler teslim edilemez, hiç bir mecrada kullanılamaz, reklamı yapılamaz.

2. Yukarıda belirtilen kategorilere ait ya da özel proje hizmetleri için ödemenin firmamız tarafından tamamı olan %100’ü alınır ve proje başlangıç süresince iade hakkı vardır. Ancak ödediği tutarın %50’si kesinti yapılarak iade alınabilir.

Ürün Süresinde Teslim Edilemez İse

1. Satıcının öngöremeyeceği sebepler oluşur ve hizmet zamanında teslim edilemez ise durum alıcıya bildirilir. Alıcı bu durumda, iptal etmek, benzeri ile değiştirmek ya da engel ortadan kalkana kadar teslimat süresinde uzatma isteyebilir. Alıcı, siparişi iptal ettiği taktirde firmamıza ödemeyi nakit yapmış ise iptal tarihinden 14 gün içerisinde bu para kendisine nakden ödenir.

2. Ödeme kredi kartı ile yapılmış ise yine 14 gün içerisinde kesilen tutar olan ürün bedeli bankaya iade edilir. Ancak bankanın alıcı hesabına geciken bir para aktarması olabilir bu durumda firmamız sorumlu tutulamaz. Alıcı benzeri ile değiştirmeyi ya da engel ortadan kalkana kadar beklemeyi talep ettiğinde ise yeniden bir sözleşme imzalar karşılığında düzenlenebilir.

Alıcının Ürünü Kontrol Etme Yükümlülüğü

Alıcı, talep ettiği hizmeti kontrol etme hakkına sahiptir. Yukarıda belirttiğimiz şekilde hatalı içeriklere sahip ise hizmeti hiç bir yerde kullanılmadan iade etme hakkına sahiptir. Bu iade fatura ile birlikte olmalıdır. Ancak hizmetin bir yerde kullanıldığı tespit edilirse firmamız hizmeti iade almakta yükümlü değildir.